Oferta

Śruba z uchem

Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty na śruby z uchem. Posiadamy szeroki asortyment tych punktów mocujących, który z pewnością nie zawiedzie Państwa oczekiwań. Dążymy do nieustannego poszerzania asortymentu naszych produktów i pod tym względem na pewno każdy znajdzie to, czego aktualnie poszukuje.

Dostarczane przez nas śruby z uchem wykonane są z najlepszych dostępnych na rynku materiałów, co gwarantuje ich trwałość oraz wytrzymałość na różne czynniki. Jednocześnie spełniają one wszystkie normy europejskie, dzięki czemu można być pewnym ich niezawodności. Wszystkie partie śrub przechodzą szereg testów przed oddaniem do użytku. To doskonałe produkty przeznaczone do wykonywania swoich zadań bezproblemowo. Stosuje się je przede wszystkim do mocowania lub podnoszenia przedmiotów, ale są również wykorzystywane jako punkt zaczepowy do części maszyn. Wykazują się też dużą żywotnością, co jest nie mniej ważne od innych cech ułatwiających pracę. Nasze śruby posiadają współczynnik bezpieczeństwa 4:1. Do każdego produktu wystawiona zostaje też Deklaracja Zgodności.

W naszej ofercie posiadamy również uchylno obrotowe śruba  z uchem, można je obracać o 360 stopni i przechylać o 90 stopni, co czyni ją bardzo uniwersalnymi. Każda proponowana przez nas śruba z uchem jest dostępna w różnych rozmiarach (od M8 do M42).

Sprzedawane śruby zawsze są dokładnie opisane na naszej stronie internetowej pod względem ważnych dla nich właściwości. Można w łatwy sposób sprawdzić, czy konkretna śruba sprawdzi się do zrealizowania zadania. Przy wyborze najlepiej sprawdzić takie parametry jak dopuszczalne obciążenie robocze (DOR) oraz rozmiar.

W razie pytań prosimy o kontakt. Odpowiemy na wszelkie wątpliwości i pomożemy Państwu w doborze odpowiedniego produktu.