Oferta

Wciągarka łańcuchowa ręczna Rukcug

Wciągarki i wyciągarki to uniwersalne, wielofunkcyjne urządzenia, za pomocą których można bezproblemowo przenosić z miejsca na miejsce przedmioty o różnych gabarytach. Przydają się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba podnoszenia ładunków w płaszczyźnie pionowej jak i poziomej. Do takich obszarów należą m.in. warsztaty samochodowe, place budowy, magazyny czy kopalnie, ale można z nich korzystać właściwie wszędzie tam, gdzie jest to wymagane.

W naszej ofercie znajdą Państwo wyciągarki ręczne oraz łańcuchowe marki H.F.S., której jesteśmy oficjalnym partnerem. Dzięki nim każda praca zostanie znacznie ułatwiona. Za ich pomocą można zrobić wiele rzeczy bez większego wysiłku, co przydaje się szczególnie w sytuacjach, gdy trzeba podnosić lub przenosić naprawdę duże gabaryty.

Urządzenia z najlepszych materiałów

Każda oferowana przez nas wciągarka łańcuchowa oraz ręczna jest tworzona z najtrwalszych materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje długą żywotność produktu, a także odporność na wszelkie urazy mechaniczne oraz te, które wynikają ze zwykłej, prawidłowej eksploatacji. Daje to pewność, że zakupione urządzenie będzie mogło służyć przez wiele lat, wciąż zachowując swoje pierwotne właściwości.

Warto też zwrócić uwagę, że wyciągarki H.F.S. zawsze produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami i odpowiadają wszystkim przepisom w krajach Unii Europejskiej. Trudno o lepszą gwarancję ich użyteczności i niezawodności, która jest przez nas ściśle kontrolowana przed oddaniem produktów do użytku. Ponadto wciągarki są sprawdzane pod kątem obciążeniowym, szybkości podnoszenia czy liczby cykli. To sprawia, że każdy znajdujący się u nas na stanie towar odznacza się najlepszą jakością. Kierujemy się zasadą, że bezpieczeństwo pracy jest najważniejsze, a tylko dokładnie sprawdzone i fachowo przetestowane urządzenie może sprostać temu zadaniu.

Wciągarki łańcuchowe i rukcugi posiadają udźwig od 0,25 tony do 20 ton i możemy je wyposażyć w łańcuch podnoszący ładunek do 50m.

Wciągarki łańcuchowe nie potrzebują żadnego źródła zasilania, aby poprawnie funkcjonować. Z tego względu można je zastosować wszędzie tam, gdzie może być kłopot ze znalezieniem takiego źródła albo w przypadku, gdy nie jest ono w żaden sposób potrzebne. Ich działanie polega na podnoszeniu i upuszczaniu ładunku za pomocą ciągnięcia łańcucha manewrowego lub używając dźwigni (rukcug).

Zakupione u nas wciągarki są przetestowane i od razu gotowe do pracy. Jeśli interesują Państwa sprawdzone wciągarki (np. rukcugi), zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy dobrać produkt idealnie dostosowany do Państwa oczekiwań.