Oferta

Uchwyty i chwytaki

Uchwyty, chwytaki  do podnoszenia i transportu różnego rodzaju materiałów, prefabrykatów w poziomie lub pionie wykorzystywane np.: w branży budowlanej, produkcyjnej. Duży wybór uchwytów i chwytaków pozwala na dobranie odpowiednich  dla swoich potrzeb. Ułatwiają one prace konstrukcyjne, budowlane i inne związane z rozładunkiem, załadunkiem i transportem. Zapewniają bezpieczną i  szybką pracę, stawiamy na najwyższą jakość naszych produktów. Wszystkie uchwyty i chwytaki spełniają normy unijne i przepisy dyrektywy maszynowej.

Właściwości chwytaków oraz uchwytów z naszego asortymentu

Uchwyty, i chwytaki które oddajemy do Państwa dyspozycji cechują się wysokim współczynnikiem trwałości oraz zapewniają swoim użytkownikom duży komfort i pełne bezpieczeństwo pracy. Uchwyty z naszej oferty są dodatkowo niezwykle funkcjonalne i uniwersalne pod względem możliwych zastosowań.  Duży wybór uchwytów i chwytaków oraz duży zakres ich udźwigów pozwala na dobranie odpowiednich  dla swoich potrzeb. Ułatwiają one prace konstrukcyjne, budowlane i inne związane z rozładunkiem, załadunkiem i transportem. Służą do podnoszenia  i przemieszczania elementów, takich jak: beczki, betonowe bloczki, fragmenty krawężników, kręgi, palety wraz załadunkiem, blachy - w pozycji zarówno poziomej, jak i pionowej - profile stalowe, rury, szyny oraz wszelkiego rodzaju pręty i innego typu materiały budowlane. Zapewniają bezpieczną, szybką pracę, oraz spełniają normy unijne i przepisy dyrektywy maszynowej.

Dzięki wspomnianym atutom nasi klienci mogą cieszyć się wieloletnim, bezawaryjnym i niezmiennie efektywnym użytkowaniem zakupionych za naszym pośrednictwem uchwytów oraz chwytaków.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów, dostępnym w ramach poniższej podstrony. W przypadku pojawienia się pytań lub chęci uzyskania porady, zachęcamy także do kontaktu z naszym personelem.

Uchwyty i chwytaki