Oferta

Punkty mocujące

Punkty mocujące z uchem, spawane, śruby z uchem, nakrętki z uchem, haki, punkty mocujące obrotowo uchylne służące  do podnoszenia, transportu i mocowania ładunków. Szeroki asortyment punktów mocujących w naszej ofercie zapewni odpowiednie rozwiązanie nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Wszystkie punkty mocujące  są zgodne z EN i z dyrektywą maszynową EC, do każdego produktu wystawiamy Deklarację Zgodności. Jakość naszych punktów mocujących sprawia że stanowią bezpieczne rozwiązanie umożliwiające zapewnienie odpowiednich warunków transportu niemal każdego ładunku.

Punkty mocujące z naszej oferty:

Oddajemy do Państwa dyspozycji wysokiej jakości punkty mocujące, pozwalające na stabilne podnoszenie i przemieszczanie elementów, w obrębie których zostały zamontowane.

Jeśli chodzi o swoje właściwości, proponowane przez nas punkty transportowe cechują się przede wszystkim:

•    szerokim zakresem dostępnych wymiarów oraz rodzajów,
•    możliwością dowolnego obracania wokół własnej osi, punktów obrotowych
•    wzmocnioną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, uwarunkowania atmosferyczne oraz oddziaływanie przemysłowych substancji chemicznych,
•    wysokim bezpieczeństwem użytkowania, potwierdzonym stosowną certyfikacją,
•    przejrzystym, klarownym i kompletnym oznakowaniem wszelkich najważniejszych parametrów produktu.

Poszczególne rodzaje punktów mocujących z naszego asortymentu, ze względu na swoją dużą różnorodność, posiadają oddzielne, dedykowane dla swojego typu karty specyfikacyjne. Jeśli są Państwo zatem zainteresowani przedstawioną ofertą, serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat produktów, dostępnymi w załączonych katalogach PDF.

W razie pytań, wątpliwości lub chęci zasięgnięcia opinii specjalisty, serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami naszego zespołu.

Śruba z uchem obrotowo uchylnym

Śruba z uchem obrotowo-uchylnym

Hak spawany

Hak spawany

Uchwyt technologiczny SRO i SROS

Uchwyt technologiczny SRO i SROS

Ogniwo z gniazdem

Ogniwo z gniazdem

Śruba z uchem XS

Śruba z uchem XS

Śruba z uchem obrotowo-uchylnym WSP

Śruba z uchem obrotowo-uchylnym WSP

Uchwyt spawany
APS

Uchwyt spawany APS

Śruba z uchem

Śruba z uchem

Punkt mocujący - ZK moduł

Śruba z uchem