Praca

Przedstawiciel Handlowy na terenie całej Polski.

Poszukujemy osób odpowiedzialnych za sprzedaż naszych produktów dla klientów indywidualnych. Praca w pełnym wymiarze godzin, będzie polegała na bezpośrednim kontakcie z dyrektorami i właścicielami firm transportowych, dźwigowych itp. oraz nawiązywaniu nowych relacji z potencjalnymi klientami biznesowymi.

Oferujemy:

- Atrakcyjny system prowizyjny.

- Elastyczne godziny pracy.

- Pracę zdalną.

- Komputer oraz telefon.

- Samochód.

- Umowę o pracę.

Wymagania:

- Wykształcenie średnie techniczne.

- Samodzielność i bardzo dobre umiejętności organizacji pracy własnej.

- Umiejętności interpersonalne.

- Umiejętność radzenia sobie ze stresem.

- Biegłość w obsłudze komputera, w szczególności Excela, aplikacji do zarządzania siecią klientów, komunikacji, itp.

- Prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:

- Aktywne pozyskiwanie zamówień.

- Budowanie długofalowych relacji z klientami.

- Samodzielne przygotowywanie ofert dla klientów.

- Dbanie o wizerunek firmy i zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług.

- Organizowanie prezentacji dla klientów końcowych.

- Realizacja założonych budżetów sprzedaży.

- Negocjacje warunków handlowych.

- Raportowanie wyników do przełożonego.

Prześlij swoje CV na adres:

cleo@cleo-polska.pl