Oferta

Wciągniki łańcuchowe

Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem - podczas podnoszenia, przenoszenia, transportowania  i opuszczania towarów za pomocą wciągników łańcuchowych ruchomych lub zainstalowanych na stałe systemów dźwigowych.

Wciągniki łańcuchowe i napinacze zapadkowe marki H.F.S produkowane są zgodnie z normą EN 13157 i odpowiadają przepisom dyrektywy maszynowej WE. Ponadto muszą sprostać różnym próbom np.: obciążeniowym, szybkości podnoszenia czy ilości cykli. To wszystko pozwala nam zapewnić bardzo wysoką jakość naszych wciągników łańcuchowych.

Dodatkową zaletą naszych wciągarek łańcuchowych jest specjalnie zaprojektowany hamulec automatyczny z unikalną podwójną blokadą łańcucha. Wszystkie przekładnie są z łożyskami rolkowymi  co ma duży wpływ na bezpieczeństwo, długość funkcjonowania i obsługę wciągarek łańcuchowych niewielkim wysiłkiem. To wszystko zamknięte jest w nie dużej, lekkiej, a zarazem solidnej konstrukcji .

Nasze wciągniki łańcuchowe / napinacze zapadkowe są wyposażone w łańcuch kalibrowany w klasie jakości 8, zabezpieczony przez cynkowanie. Wciągniki łańcuchowe i sam łańcuch są wyposażone w kute haki obrotowe co ułatwia manewrowanie transportowanym towarem.

  • Wciągnik łańcuchowy obsługiwany za pomocą łańcucha manewrowego  został skonstruowany do ręcznego pionowego podnoszenia i opuszczania luźnych ładunków na stanowisku pracy.  Wciągniki łańcuchowe posiadają udźwig od 0,5 tony do 20 ton. Istnieje również możliwość wydłużenia łańcucha manewrowego oraz uzbrojenie takiego wciągnika w dowolną długość łańcucha ładunkowego.
  •  Napinacz zapadkowy (rukcug) został skonstruowany do ręcznego pionowego podnoszenia, opuszczania i ciągnięcia luźnych ładunków w dowolnym kierunku na stanowisku pracy. Wciągniki posiadają udźwig od 0,25 tony do 6 ton. Istnieje również możliwość wyposażenia takiego wciągnika w dowolną długość łańcucha ładunkowego.

Tak duża różnorodność i gama produkowanych przez H.F.S wciągarek łańcuchowych daje nam bardzo wszechstronne możliwości zastosowania naszych produktów w zamkniętych halach, jak również na dużych, otwartych przestrzeniach do podnoszenia i transportu ładunków o różnym kształcie i wadze. Wciągarki łańcuchowe H.F.S już od wielu lat są używane w różnych branżach przez Klientów z całej Europy.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, proponujemy solidne, sprawdzone wciągniki łańcuchowe. Każdy sprzęt z naszej oferty jest przetestowany, atestowany i gotowy do pracy.

 

Katalog produktów:

Katalog produktów - Wciągniki Łańcuchowe