Oferta

Łańcuch zrywkowy (klasa 10 i 8) oraz akcesoria

Łańcuchy i akcesoria dla leśnictwa kl80 i 100.

Produkty HFS dla leśnictwa powstały zgodnie  najnowszymi standardami i w oparcie o surowe nory europejskie takie jak np. łańcuch zgodny z norma EN 818-2 akcesoria dla leśnictwa zgodne z normą EN 1677-1 do 4.

Wszystkie łańcuchy HFS oznaczone symbolem HFS8 lub HFS10 zostały wyprodukowane w europie. Klasa 8 to łańcuchy ze Mn-Bor-stal, natomiast klasa 10 to łańcuchy powstałe z połączenia Mn-Ni-Cr-Mo-stal. Na państwa życzenie możemy potwierdzić europejskie pochodzenie naszych łańcuchów.

Osprzęt leśny HFS posiada znak towarowy FORST-AUSTRIA i SFS- (Solution for Safety). Produkowany jest według jednakowych zaleceń i narzędzi zgodnie z europejską normą EN 1677-1 do 4.

Wszystkie części metalowe poddawane są obciążeniu trwałemu przez 20.000 doświadczeń/prób.

Produkty HFS gwarantują innowacyjność, wysoką jakość i optymalną funkcjonalność w oparciu o zapotrzebowanie krajowego i międzynarodowego leśnictwa oraz w zakresie pozyskiwania drewna.

Specyfika naszego asortymentu - łańcuch klasa 10 i 8 oraz pozostałe akcesoria

Proponujemy Państwu szeroką gamę niezwykle funkcjonalnych i wytrzymałych łańcuchów zrywkowych, zamków ślizgowych, haków zrywkowych, szpilek, ogniw, końcówek linowych, klinów i złączek łańcuchowych oraz bloczków i rolek kierunkowych.

Wszystkie oferowane przez nas produkty spełniają restrykcyjne wymagania europejskich organizacji normalizacyjnych, zapewniając tym samym użytkownikom pełne bezpieczeństwo ich stosowania. Dzięki dużemu doświadczeniu firmy HFS w obrębie produkcji osprzętu leśniczego, każdy łańcuch zrywkowy z naszej oferty cechuje się ponadto:

•    dużym zakresem możliwych do dopasowania zakończeń, istotnie ułatwiających poszczególne etapy pracy,
•    relatywnie wysokimi współczynnikami dopuszczalnego uciągu oraz siły zrywającej,
•    specjalną konstrukcją łańcuch i haka zapewniającą pewny chwyt,
•    dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne,
•    specjalistycznie opracowanym kształtem, redukującym efekt ześlizgiwania się łańcuchów zrywkowych z powierzchni drzew.

Wszystkich z Państwa zainteresowanych bardziej szczegółowymi informacjami, zapraszamy do zapoznania się z katalogiem dostępnego asortymentu.


Katalog produktów:

Katalog produktów - Łańcuchy zrywkowe i akcesoria

Zapisz