Oferta

Zawiesia pasowe i wężowe

O zawiesiach pasowych i wężowych można mówić wtedy gdy zawierają poliester (PES). Jedynie produkty PES nadają się do przechowywania i używania w temperaturach od -40°C do +100°C.

Firma Cleo zajmuje się sprzedażą zawiesi pasowych i zawiesi wężowych, które służą do podnoszenia oraz przenoszenia towarów. Wszystkie nasze zawiesia poliestrowe zostały wykonane z bardzo wytrzymałej taśmy poliestrowej – 100% PES. Proszę również zwrócić uwagę na niebieskie etykietę przy zawiesiach, która zawiera wszelkie wskazówki dotyczące danego produktu. Zawiesia poliestrowe wykonane są w określonych kolorach, jak i również posiadają odpowiednią ilość czarnych linii, ma to na celu szybką identyfikację zdolność ładunkowej zawiesi. Wszystkie te elementy sprawiają że nasze zawiesia pasowe i wężowe są zgodne z EN 12195-2, EN 1492-1.

Nasze zawiesia pasowe i wężowe dzięki małej masie i łatwej obsłudze znajdują zastosowanie wszędzie tam gdzie musimy podnieść i przetransportować towar o wadze nawet do 40 ton, a ich powierzchnia z poliestru pozwoli delikatnie traktować powierzchnię transportowanego ładunku. Dodatkowymi zaletami zawiesi poliestrowych jest ich odporność na wilgoć, oleje i smary.

Od wyboru zawiesia zależy bezpieczeństwo pracowników, ale także przenoszonych towarów, dlatego warto wziąć pod uwagę tylko artykuły wysokiej jakości. Takie są właśnie produkty proponowane przez naszą firmę. Od wielu lat troszczymy się o to, aby odpowiadać na indywidualne potrzeby naszych klientów, którzy poszukują dobrych, sprawdzonych i niezawodnych rozwiązań systemów podnośnych.

Zatrudniamy wyłącznie fachowych doradców z doświadczeniem, którzy pomogą w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Niezawodność systemu i jego właściwe przeznaczenie odgrywa tutaj dużą rolę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Cleo. U nas na pewno znajdą Państwo to, czego poszukują. W razie pytań służymy pomocą.


Korzyści z zastosowania zawiesi poliestrowych:

  • Bardzo mocna impregnowana taśma 100% poliestru
  • Współczynnik bezpieczeństwa 7:1
  • Odporne na promienie UV, eliminując starzenie materiału
  • Odporne na temperatury od -40 ° C do +100 ° C
  • Odporne na wilgoć, oleje i smary
  • Oznakowanie kolorem zgodnie z normą
  • Łatwa obsługa dzięki małej masie
  • Łagodne traktowanie powierzchni ładunku
  • Brak przewodności elektrycznej

Proszę przyjrzeć się naszemu asortymentowi  produktów – znajdziecie tam Państwo szeroką paletę produktów od napinaczy (od 25 do 75 mm), przez taśmy o udźwigu 1000 do 40000 kg.

Katalog produktów:

Katalog produktów - Zawiesia pasowe i wężowe

Zapisz