Oferta

Zawiesia łańcuchowe

Z produktami HFS będą mogli Państwo uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji podnoszenia i wciągania. Dzięki naszej europejskiej i najwyższej jakości produkcji jest to możliwe.

Zajmujemy się dostarczaniem obszernego i dostosowanego do potrzeb klienta asortymentu zawiesi i wszelkiego rodzaju osprzętu w klasie jakości 8 i 10. Wszystkie produkty są zgodne z europejską normą EN 818-2 i EN 818-2, wysoką nośnością/ wytrzymałością PAS 106, natomiast poszczególne części osprzętu zgodne są z normą EN 1677-1 do -4.

We wszystkich obszarach zastosowania naszych produktów  mogą Państwo liczyć na wysoką odporność zużycia, elastyczność, łatwość obsługi i bezpieczeństwo. 

Rodzaje i zalety zawiesi łańcuchowych z naszej oferty

Nasze zawiesia łańcuchowe stanowią jedną z podgrup osprzętu wykorzystywanego powszechnie do transportu bliskiego wszelkiego rodzaju ładunków.

W zależności od potrzeb i specyfiki konkretnego ładunku, spośród poszczególnych rodzajów zawiesi łańcuchowych wyróżnia się przede wszystkim wersje jedno-, dwu-, trzy- i czterocięgnowe oraz zawiesia pętlowe. Jeśli chodzi o ich zakończenia oraz opcjonalne elementy, oferujemy Państwu również m.in.:

  • haki zawiesiowe, obrotowe, bezpieczne i kontenerowe,
  • szakle podłużne oraz typu Omega,
  • ogniwa i ogniwa powiększone,
  • haki skracające.

Zawiesie łańcuchowe – cechują się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, skrajne temperatury oraz tarcie. Dzięki tym cechom znacznie wydłuża się czas eksploatacji takich zawiesi

W przypadku zainteresowania ofertą, serdecznie zapraszamy do kontaktu, oraz zachęcamy do zapoznania się z załączonym katalogiem dostępnego asortymentu.

 

Katalog produktów:

Kalalog produktów - Zawiesia Łańcuchowe