Pasy transportowe

mocowanie ładunku

Pasy transportowe (pasy mocujące) to jedna z najpopularniejszych metod zabezpieczania ładunku podczas przewozu. Uniwersalne właściwości pasów mocujących sprawiają, że nadają się do mocowania ładunków zarazem małych, jak i większych, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko uszkodzenia przewożonego ładunku podczas transportu. Oferowane przez nas pasy transportowe i pasy ergo z łatwością mogą być używane do zabezpieczania takich towarów jak belki drewniane, meble, mniejsze maszyny budowlane przewożone na małych naczepach, czy lawetach, jak i również do zabezpieczania ładunków ponadgabarytowych wymagających delikatnego traktowania np.: zbiorniki, śmigła wiatraków, kontenery mieszkalne, samoloty. Każdy ładunek musi być zabezpieczony. Ilość, rodzaj i długość pasów mocujących zależy od przewożonego ładunku.

Pasy mocujące dostępne w naszym sklepie są zgodne z obowiązującą normą EN 12195-2. Jakość naszych pasów transportowych, które sprzedajemy, sprawia, że stanowią one bezpieczne rozwiązanie umożliwiające zapewnienie odpowiednich warunków przewozu niemal każdego ładunku. Zarówno napinacze, jak i haki charakteryzują się podwyższoną trwałością, a same taśmy wykonane są z trwałego poliestru.

W naszym sklepie eOgniwa znajduje się kilka rodzai pasów mocujących:

  • pas transportowy z napinaczem standard – krótka wygodna w użyciu rączka Stf 300daN, do ogólnego zastosowania
  • pas transportowy z napinaczem ERGO – długa rączka Stf 550daN, umożliwia uzyskanie większej siły naciągu taśmy mocującej.

    Wszystkie rodzaje proponowanych pasów transportowych występują w różnych długości, które pozwolą dobrać produkt odpowiadający państwa potrzebom. Również istnieje możliwość wykonania nadruku (np. logo firmy) na pasach transportowych.

Pasy transportowe są lekkie i łatwe w użyciu . Sprawia to, że znakomicie nadają się do zabezpieczania delikatniejszych ładunków. Nie spowodują one uszkodzeń transportowanego towaru niezależnie od jego rodzaju.

Coraz częściej takie pasy są stosowane w innych branżach niż przewozowa. Można z powodzeniem wykorzystać je np. do mocowania banerów reklamowych czy przedmiotów w magazynach. Można więc powiedzieć, że pasy mocujące są całkiem uniwersalnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o sposoby zapewniania bezpieczeństwa i stabilności różnym produktom.

Warto również podkreślić, że nasze pasy należą do najbezpieczniejszych z dostępnych na rynku dzięki dostosowaniu ich do europejskich norm. Jednocześnie oferujemy konkurencyjną cenę za sztukę.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pasami mocującymi. Gwarantujemy szybki termin dostawy, nawet już następnego dnia od złożenia zamówienia. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

pas transportowy ERGO

Pozdrawiamy