Przywieszka - CERTYFIKAT

Każdego dnia się rozwijamy i wprowadzamy nowe rozwiązania dla naszych klientów.

 przywieszka - odciąg łąńcuchowy


Tym razem padło na przywieszkę do odciągu łańcuchowego. Zamiast dwóch oddzielnych zaprojektowaliśmy jedną, która łączy w sobie standardową przywieszkę i funkcję datownika tak bardzo wymaganą w trakcie kontroli w krajach UE.

Nasza nowa przywieszka, nie żadna aluminiowa lub stalowa o grubości i trwałości kartki papieru jak u niektórych, ale gruba 3mm stalowa ocynkowana przywieszka, duża, twarda i trwała. Mocowana jest na stalowej lince zaciskanej na prasie hydraulicznej (wytrzymałość linki i zacisku to ponad 300kg).

przywieszka - odciąg łąńcuchowy

Długo testowaliśmy najpierw same zawieszki, później różne systemy mocowania, a teraz możemy spokojnie się pochwalić, że osiągnęliśmy to, co zaplanowaliśmy i doszedł do tego jeszcze mały bonus. Bo w trakcie pracy nad nowymi przywieszkami udało nam się znaleźć i dopasować do naszych potrzeb maszynę do znakowania tak, aby znakowanie było głębokie, trwałe i dobrze widoczne. Więc mamy komplet, nową przywieszkę certyfikującą i nowe znakowanie, a wszystko to z myślą o ciągłym podnoszeniu jakości naszych produktów.

 przywieszka - odciąg łąńcuchowy

Pozdrawiamy