Kilka informacji na temat wciągników łańcuchowych.

Wciągniki łańcuchowe to bardzo pomocne urządzenia, które można wykorzystywać w wielu branżach, ponieważ zostały przystosowane do wykonywania określonych zadań. Gwarantują bezpieczeństwo i komfort pracy. Wyglądem przypominają wciągarki, ale w praktyce mają inne zastosowanie i różnią się zwłaszcza pod względem konstrukcji. Wciągnik jest maszyną o niedużej wielkości oraz zwartej budowie. Może być jedno- lub dwuhamulcowy i stanowi doskonałe uzupełnienie innych sprzętów, takich jak wciągarki bramowe.

Prezentowany wciągnik łańcuchowy służy do podnoszenia oraz pozycjonowania ładunków o różnych kształtach i wadze. Praca z urządzeniami tego typu może być bardzo efektywna – można je dopasować do różnych sprzętów, a to pomaga w wykonywaniu licznych zadań. I choć wciągniki łańcuchowe charakteryzują się lekkością i małym rozmiarem, gwarantują duży udźwig i są bardzo trwałe. Zostały wykonane z odpornych na korozję materiałów najwyższej jakości. Użytkowników przyrządów z pewnością ucieszy fakt, że są bardzo łatwe w obsłudze. Wciągniki mogą być zasilane na dwa sposoby: jednofazowo lub trójfazowo. Znajdują zastosowanie w różnych warunkach - w zamkniętych halach, jak również na dużych, otwartych przestrzeniach. Warto je posiadać, aby praca przebiegała dużo sprawniej.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, proponujemy solidne, sprawdzone modele wciągników łańcuchowych. Wszystkie stworzone do wymagających zadań i pracy w trudnych warunkach. Każdy sprzęt z naszej oferty jest przetestowany i gotowy do działania. Szukają Państwo doskonałego urządzenia tego typu? Zapraszamy do kontaktu.