Cleo uczestniczy w produkcji naczep niskopodwoziowych.

Cleo jako dostawca punktów mocujących, ogniw i łańcuchów do producentów naczep niskopodwoziowych.

Obecnie nasze produkty dostarczamy do zakładów produkcji naczep. Są to głównie ogniwa, punkty mocujące, łańcuchy i napinacze. Wszystkie produkty posiadają odpowiednie atesty, a wysoka jakość produktów oraz profesjonalizm zaowocowały współpracą z kolejnym producentem naczep.

Poszerzenie współpracy w tym sektorze jest dla nas bardzo ważne.

Cieszy nas przede wszystkim możliwość uczestnictwa od strony technicznej w procesie produkcyjnym. Zaproponowane przez nas rozwiązania sprostały oczekiwaniom producentów naczep jak i również ich odbiorców, czyli użytkowników naczep niskopodwoziowych.

Produkcja naczep niskopodwoziowych jest bardzo specyficzna. Każda naczepa na etapie zamawiana i produkcji jest dokładnie omawiana indywidualnie z nabywcą. Dla przyszłego użytkownika jak i dla funkcjonalności naczepy ogromne znaczenie ma również ilość i kształt punktów mocujących dla przyszłego użytkownika.

Nie jesteśmy tylko sprzedawcą. Uczestniczymy w produkcji już na etapie projektu. Doradzamy i szukamy nowych rozwiązań tak, aby mocowanie ładunku było lepsze i wygodniejsze dla użytkownika.

Przedstawiamy kilka zdjęć z naszych realizacji: